Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Ranska |
| alue | Aube |
| Vuosimalli | 1989 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pisin käännekohta | 500 mm |
| Suurin sorvaushalkaisija | 680 mm |
| Sorvaushalkaisija yli vuode (max) | 680 mm |
| Sorvaushalkaisija yli poikittaisluisti (max) | 420 mm |
| Kierrinkanavan | 80 mm |
| Power of karan | 15 kW |
| Minimi pyörimisnopeutta karan | 10 1/min |
| Suurin pyörimisnopeutta karan | 1000 1/min |
| Pituus sorvin | 2500 mm |
| Leveys sorvin | 1980 mm |
| Korkeus sorvin | 1305 mm |
| Paino sorvin | 4.5 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |









































