- UniMachines
- ›
- Särmäyspuristimia
- ›
- NC särmäyspuristimiin
- ›
- NC särmäyspuristimiin DURMAZLAR
- ›
- NC särmäyspuristimiin DURMAZLAR DURMA HAP 2560
NC särmäyspuristimen DURMAZLAR DURMA HAP 2560
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Puola |
| alue | Dolnośląskie |
| Vuosimalli | 2006 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Lataa | Myyjä järjestää lastaus - sisältyvät hintaan koneen |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin voima (puristus) | 60 t |
| Maksimitaivutusmomentti pituus | 2550 mm |
| Pisin liukusäädintä aivohalvaus | 140 mm |
| Kitasyvyys | 210 mm |
| Suurin lähestymistapa nopeus | 100 mm/s |
| Suurin taivutus nopeus | 9 mm/s |
| Suurin paluunopeus | 63 mm/s |
| Öljysäiliön tilavuus | 100 l |
| Tehontarve | 5.5 kW |
| Paineilman | 20 MPa |
| Koneen korkeus | 2200 mm |
| Koneen pituus | 3500 mm |
| Koneen leveys | 1780 mm |
| Koneen paino | 3.9 t |
Laitteet | |
|---|---|
| Keskusvoitelu | |
| Valaistus | |
| Tekninen dokumentaatio | |














































