- UniMachines
- ›
- Kampileikkuri
- ›
- NC hydrauliset kampileikkuri
- ›
- NC hydrauliset kampileikkuri PLASOMAT
- ›
- NC hydrauliset kampileikkuri PLASOMAT NGH 10
NC hydraulinen giljotiini leikkaus PLASOMAT NGH 10
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Puola |
| alue | Dolnośląskie |
| Vuosimalli | 1998 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin leikkuupituudella | 3000 mm |
| Maks.leikkuualue paksuus metallilevyn | 10 mm |
| Kitasyvyys | 300 mm |
| Enimmäismäärä iskua minuutissa (ruumiillista työtä) | 1500 1/min |
| Yhteensä tehontarve | 15 kW |
| Koneen paino | 8 t |
Laitteet | |
|---|---|
| Keskusvoitelu | |
| Tekninen dokumentaatio | |









































