- UniMachines
- ›
- Ruiskuvalukonetta
- ›
- Muovin ruiskuvalu koneita
- ›
- Muovin ruiskuvalu koneita FERROMATIK MILACRON
- ›
- Muovin ruiskuvalu koneita FERROMATIK MILACRON ELEKTRA 155
Muovin ruiskuvalu kone FERROMATIK MILACRON ELEKTRA 155
| Nettohinta | 36322 EUR |
| Paikallinen vero (ALV) | 23 % |
| Yrityksen nimi |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Osoite | Wita Stwosza 18/13 |
| Kaupunki | Jelenia Góra |
| Postinumero | 58-560 |
| alue | Dolnośląskie |
| maa | Puola |
| Puhelin | +48 603510566 |
| Luokka | Ruiskuvalukonetta FERROMATIK MILACRON › |
| Valmistaja | FERROMATIK MILACRON › |
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Puola |
| alue | Dolnośląskie |
| Vuosimalli | 2003 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Oikein hyvä |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Puristusvoiman | 155 t |
| Injektio kapasiteetti | 318 cm3 |
| Injection paino | 274 g |
| Suurin levyjen välinen etäisyys asentamiseksi muotin | 1030 mm |
| Pituus ruiskuvalumuotti aivohalvaus | 440 mm |
| Korkeus kiinnittämistä varten muotin | 780 mm |
| Levyn leveys asentamiseksi muotin | 780 mm |
| Välinen etäisyys sarakkeen (vaaka) | 520 mm |
| Välinen etäisyys sarakkeen (pystysuora) | 520 mm |
| Power of ulostyöntimen | 4.6 t |
| Pituus ulostyöntimen aivohalvaus | 150 mm |
| Ruuvihalkaisija | 45 mm |
| Ruuvin aivohalvaus | 200 mm |
| Maksimiruiskutuspaine | 197 MPa |
| Puristusvoiman ruiskutussuuttimen | 6.1 t |
| Koneen pituus | 541 mm |
| Koneen leveys | 145 mm |
| Koneen korkeus | 210 mm |
| Paino ruiskuvalukoneesta | 7.8 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |


















































