- UniMachines
- ›
- Ruiskuvalukonetta
- ›
- Muovin ruiskuvalu koneita
- ›
- Muovin ruiskuvalu koneita ENGEL
- ›
- Muovin ruiskuvalu koneita ENGEL TIEBARLESS ES 200/60
Muovin ruiskuvalu kone ENGEL TIEBARLESS ES 200/60
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Yhdysvallat |
| alue | California |
| Vuosimalli | 1995 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Puristusvoiman | 54.4 t |
| Injection paino | 62.4 g |
| Minimi levyjen välinen etäisyys asentamiseksi muotin | 190 mm |
| Pituus ruiskuvalumuotti aivohalvaus | 330.2 mm |
| Korkeus kiinnittämistä varten muotin | 650.2 mm |
| Levyn leveys asentamiseksi muotin | 430 mm |
| Pumpun teho | 14.9 kW |
Laitteet | |
|---|---|
| ENGEL CC-90 | |
| CNC-ohjaus | |













































