- UniMachines
- ›
- Ruiskuvalukonetta
- ›
- Muovin ruiskuvalu koneita
- ›
- Muovin ruiskuvalu koneita ENGEL
- ›
- Muovin ruiskuvalu koneita ENGEL ES 330/80 HL ST
Muovin ruiskuvalu kone ENGEL ES 330/80 HL ST
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Puola |
| alue | Dolnośląskie |
| Vuosimalli | 1997 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Puristusvoiman | 80 t |
| Injektio kapasiteetti | 154 cm3 |
| Injection paino | 140 g |
| Minimi levyjen välinen etäisyys asentamiseksi muotin | 250 mm |
| Suurin levyjen välinen etäisyys asentamiseksi muotin | 750 mm |
| Levyn leveys asentamiseksi muotin | 730 mm |
| Ruuvihalkaisija | 35 mm |
| Maksimiruiskutuspaine | 160 MPa |
| Pumpun teho | 15 kW |
| Yhteensä tehontarve | 25.2 kW |
| Koneen pituus | 3910 mm |
| Koneen leveys | 1380 mm |
| Koneen korkeus | 2050 mm |
| Paino ruiskuvalukoneesta | 6 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ENGEL EC 88 | |
| Tekninen dokumentaatio | |






















































