- UniMachines
- ›
- Ruiskuvalukonetta
- ›
- Muovin ruiskuvalu koneita
- ›
- Muovin ruiskuvalu koneita ENGEL
- ›
- Muovin ruiskuvalu koneita ENGEL ES 200/45 HLS
Muovin ruiskuvalu kone ENGEL ES 200/45 HLS
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Puola |
| alue | Dolnośląskie |
| Vuosimalli | 1997 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Puristusvoiman | 45 t |
| Injektio kapasiteetti | 99 cm3 |
| Injection paino | 120 g |
| Levyn leveys asentamiseksi muotin | 550 mm |
| Ruuvihalkaisija | 30 mm |
| Maksimiruiskutuspaine | 140 MPa |
| Pumpun teho | 11 kW |
| Yhteensä tehontarve | 17.8 kW |
| Koneen pituus | 3260 mm |
| Koneen leveys | 1200 mm |
| Koneen korkeus | 1800 mm |
| Paino ruiskuvalukoneesta | 3.3 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ENGEL EC 100 | |
| Tekninen dokumentaatio | |



















































