- UniMachines
- ›
- Laboratorio-koneet
- ›
- Mittauskoneina
- ›
- Mittauskoneina OGP
- ›
- Mittauskoneina OGP SmartScope CNC 500
Mittauskone OGP SmartScope CNC 500
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Saksa |
| Vuosimalli | 2006 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Oikein hyvä |
| Varaston numero | 15494 |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin Poran pituus X-akseli | 500 mm |
| Suurin Poran pituus Y-akselilla | 450 mm |
| Suurin Poran pituus Z-akseli | 200 mm |
| Suurin kuormitus mittaus pöytä | 65 kg |
Laitteet | |
|---|---|
| Tietokone valvonta | |


















































