- UniMachines
- ›
- Hiomakoneet
- ›
- Lieriön hiomakoneet
- ›
- Lieriön hiomakoneet WMW
- ›
- Lieriön hiomakoneet WMW SASL 125/1
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Intia |
| alue | Maharashtra |
| Vuosimalli | 1989 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pisin hionta (akseli) | 245 mm |
| Suurin halkaisija hionta (akseli) | 125 mm |
| Halkaisija uusi hiomalaikka | 315 mm |
| Halkaisijaltaan enintään hiomalaikka | 250 mm |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |












































