- UniMachines
- ›
- Hiomakoneet
- ›
- Lieriön hiomakoneet
- ›
- Lieriön hiomakoneet WINONA VAN NORMAN
- ›
- Lieriön hiomakoneet WINONA VAN NORMAN 20x56
Lieriön kahvimylly WINONA VAN NORMAN 20x56
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Yhdysvallat |
| alue | Illinois |
| Vuosimalli | 1999 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pisin hionta (akseli) | 1422.4 mm |
| Suurin halkaisija hionta (akseli) | 508 mm |
| Kärkikorkeus | 254 mm |
| Enimmäispaino akselin välillä keskusten | 79.8 kg |
| Power of hiomalaikka karakäytöllä | 3.7 kW |
| Halkaisija uusi hiomalaikka | 660.4 mm |
| Halkaisijaltaan enintään hiomalaikka | 50.8 mm |
| Koneen korkeus | 1498.6 mm |
| Koneen pituus | 4749.8 mm |
| Koneen leveys | 1600.2 mm |
| Koneen paino | 2.7 t |
Laitteet | |
|---|---|
| Nestejäähdytys | |
| Tekninen dokumentaatio | |















































