- UniMachines
- ›
- Hiomakoneet
- ›
- Lieriön hiomakoneet
- ›
- Lieriön hiomakoneet TOYODA
- ›
- Lieriön hiomakoneet TOYODA GL-6A/32
Lieriön kahvimylly TOYODA GL-6A/32
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Yhdysvallat |
| alue | Michigan |
| Vuosimalli | 1999 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Varaston numero | 12014 |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pisin hionta (akseli) | 320 mm |
| Kärkikorkeus | 200 mm |
| Power of hiomalaikka karakäytöllä | 11.2 kW |
| Suurin pyörimisnopeus hionta akseli | 630 1/min |
| Halkaisija uusi hiomalaikka | 609.6 mm |
| Halkaisijaltaan enintään hiomalaikka | 152.4 mm |
Laitteet | |
|---|---|
| ALLEN BRADLEY SERIES 9 | |














































