- UniMachines
- ›
- Hiomakoneet
- ›
- Lieriön hiomakoneet
- ›
- Lieriön hiomakoneet SCHAUDT
- ›
- Lieriön hiomakoneet SCHAUDT A 500 N 1000
Lieriön kahvimylly SCHAUDT A 500 N 1000
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Puola |
| alue | Dolnośląskie |
| Vuosimalli | 1980 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Lataa | Myyjä järjestää lastaus - sisältyvät hintaan koneen |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pisin hionta (akseli) | 980 mm |
| Suurin halkaisija hionta (akseli) | 350 mm |
| Enimmäispaino akselin välillä keskusten | 500 kg |
| Halkaisija uusi hiomalaikka | 600 mm |
| Koneen korkeus | 2250 mm |
| Koneen pituus | 4100 mm |
| Koneen leveys | 2200 mm |
| Koneen paino | 4.6 t |
Laitteet | |
|---|---|
| Keskusvoitelu | |
| Valaistus | |
| Tekninen dokumentaatio | |










































