- UniMachines
- ›
- Särmäyspuristimia
- ›
- Konepuristimella jarrut
- ›
- Konepuristimella jarrut COLLY
- ›
- Konepuristimella jarrut COLLY 200 T X 3000
Konepuristimella jarru COLLY 200 T X 3000
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Alankomaat |
| alue | Noord-Brabant |
| Vuosimalli | 1985 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Varaston numero | A1512794 |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin voima (puristus) | 200 t |
| Maksimitaivutusmomentti pituus | 3000 mm |
| Pohjan leveydestä pöytä | 240 mm |
| Suurin sallittu etäisyys pöydän liukusäädintä | 500 mm |
| Kitasyvyys | 300 mm |
| Koneen korkeus | 2950 mm |
| Koneen pituus | 3400 mm |
| Koneen leveys | 1690 mm |
| Koneen paino | 16 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |









































