- UniMachines
- ›
- Kampileikkuri
- ›
- Ironworker koneet
- ›
- Ironworker koneet ERMAK
- ›
- Ironworker koneet ERMAK EKM 80x150
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Puola |
| alue | Dolnośląskie |
| Vuosimalli | 2008 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Oikein hyvä |
| Lataa | Myyjä järjestää lastaus - sisältyvät hintaan koneen |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin voima (puristus) | 80 t |
| Suurin halkaisija on leikattu pyöreä bar | 45 mm |
| Työkalujen lukumäärä tornin | 1 kpl |
| Tehontarve | 11 kW |
| Määrä Hydraulitoimielimien | 2 kpl |
| Koneen korkeus | 2010 mm |
| Koneen pituus | 2170 mm |
| Koneen leveys | 820 mm |
| Koneen paino | 2.7 t |
Laitteet | |
|---|---|
| Jalka ohjaus | |
| Hydraulikäyttö | |
| Station leikkaamiseen pyöreä bar | |
| Station leikkaamiseen neliötanko | |
| Station leikkaamiseen lattakisko | |
| Station leikkaamiseen kulma bar | |
| Station leikkaamiseen kanavapalkista | |
| Station leikkaamiseen T palkki | |
| Station leikkaamiseen H palkki | |
| Asemalle lävistys kulmat | |
| Station reikien | |
| Pään yhdellä työkalulla | |
| CE | |
















































