- UniMachines
- ›
- Kampileikkuri
- ›
- Hydrauliset kampileikkuri
- ›
- Hydrauliset kampileikkuri STROJARNE PIESOK
- ›
- Hydrauliset kampileikkuri STROJARNE PIESOK CNTA 3150/25
Hydraulinen giljotiini leikkaus STROJARNE PIESOK CNTA 3150/25
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Puola |
| alue | Śląskie |
| Vuosimalli | 1987 |
| Takuu | Takuu boot |
| Tekninen kunto | Oikein hyvä |
| Lataa | Myyjä järjestää lastaus - sisältyvät hintaan koneen |
| Maksu | Saantihetken |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin leikkuupituudella | 3150 mm |
| Maks.leikkuualue paksuus metallilevyn | 25 mm |
| Minimi leikkauspaksuuden peltiä | 2.5 mm |
| Koneen paino | 25 t |
Laitteet | |
|---|---|
| Manuaalinen ohjaus | |
| Jalka ohjaus | |
| Hydrauliset puristimet ja peltiä | |
| Tasaista mukauttamista siipikulman | |
| Sääntely syvyys terän lasku | |
| Säätö leikkaus kuilu | |
| Pallo liikutuspöydän | |
| Quadrilateral terät | |
| Valaistus | |
| Tekninen dokumentaatio | |










































