- UniMachines
- ›
- Kampileikkuri
- ›
- Hydrauliset kampileikkuri
- ›
- Hydrauliset kampileikkuri STROJARNE PIESOK
- ›
- Hydrauliset kampileikkuri STROJARNE PIESOK CNTA 3150/16A
Hydraulinen giljotiini leikkaus STROJARNE PIESOK CNTA 3150/16A
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Puola |
| alue | Dolnośląskie |
| Vuosimalli | 1989 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin leikkuupituudella | 3150 mm |
| Maks.leikkuualue paksuus metallilevyn | 16 mm |
| Minimi leikkauspaksuuden peltiä | 1.6 mm |
| Koneen korkeus | 2520 mm |
| Koneen pituus | 3950 mm |
| Koneen leveys | 2475 mm |
| Koneen paino | 18.3 t |
Laitteet | |
|---|---|
| Hydrauliset puristimet ja peltiä | |
| Tasaista mukauttamista siipikulman | |
| Sääntely syvyys terän lasku | |
| Digitaalinen lukema satulan asennossa | |
















































