- UniMachines
- ›
- Kampileikkuri
- ›
- Hydrauliset kampileikkuri
- ›
- Hydrauliset kampileikkuri SOMO
- ›
- Hydrauliset kampileikkuri SOMO 30 / 4
Hydraulinen giljotiini leikkaus SOMO 30 / 4
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Italia |
| alue | Milano |
| Vuosimalli | 2000 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin leikkuupituudella | 3050 mm |
| Maks.leikkuualue paksuus metallilevyn | 4 mm |
| Koneen korkeus | 1750 mm |
| Koneen pituus | 4100 mm |
| Koneen leveys | 2050 mm |
| Koneen paino | 8 t |
Laitteet | |
|---|---|
| CE | |











































