- UniMachines
- ›
- Hiomakoneet
- ›
- Hioma koneet
- ›
- Hioma koneet GLEASON PFAUTER
- ›
- Hioma koneet GLEASON PFAUTER P 1200 G
Hioma kone GLEASON PFAUTER P 1200 G
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Saksa |
| alue | Baden-Württemberg |
| Vuosimalli | 2007 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Minimi läpimitta hammaspyörän | 200 mm |
| Suurin halkaisija hammaspyörän | 1200 mm |
| Halkaisija pöydän | 800 mm |
| Yhteensä tehontarve | 80 kW |
| Koneen paino | 25 t |
Laitteet | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 D | |













































