- UniMachines
- ›
- Mekaaniset puristimet
- ›
- H runko puristimet
- ›
- H runko puristimet HELMERDING
- ›
- H runko puristimet HELMERDING KDH 250/1800/2(CE)
H runko paina HELMERDING KDH 250/1800/2(CE)
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Sveitsi |
| alue | Sankt Gallen |
| Vuosimalli | 1999 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin voima (puristus) | 250 t |
| Alapuolen pituus työpöytä | 1800 mm |
| Pohjan leveydestä työpöytä | 1000 mm |
| Suurin etäisyys pöydät (alempaan asemaan liukusäädintä) | 630 mm |
| Enimmäismäärä aivohalvauksia (käsityötä) | 150 1/min |
| Vähimmäispituus iskun yläpöydän | 20 mm |
| Pisin iskun ylemmän pöydän | 130 mm |
| Säätö liukusäädintä | 120 mm |
| Tehontarve | 43 kW |
| Pituus reikä pohjassa työpöytä | 250 mm |
| Leveys reikä pohjassa työpöytä | 1250 mm |
| Koneen korkeus | 3700 mm |
| Koneen pituus | 3900 mm |
| Koneen leveys | 2000 mm |
| Koneen paino | 30 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |

-m.jpg)







































