- UniMachines
- ›
- Hydrauliset puristimet
- ›
- H runko hydraulipuristimiin
- ›
- H runko hydraulipuristimiin SCHULER
- ›
- H runko hydraulipuristimiin SCHULER P2 K2 S 300
H runko hydraulisen puristimen SCHULER P2 K2 S 300
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Saksa |
| alue | Nordrhein-Westfalen |
| Vuosimalli | 1960 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin voima (puristus) | 300 t |
| Pituus työpöytä | 1250 mm |
| Leveys työpöytä | 900 mm |
| Suurin etäisyys pöydät | 500 mm |
| Maksimi-isku männän varren | 300 mm |
| Tehontarve | 50 kW |
| Koneen korkeus | 5900 mm |
| Koneen pituus | 2800 mm |
| Koneen leveys | 2000 mm |
| Koneen paino | 40 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |













































