- UniMachines
- ›
- Hydrauliset puristimet
- ›
- H runko hydraulipuristimiin
- ›
- H runko hydraulipuristimiin SCHOEN
- ›
- H runko hydraulipuristimiin SCHOEN SH 12
H runko hydraulisen puristimen SCHOEN SH 12
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Saksa |
| alue | Thüringen |
| Vuosimalli | 1982 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin voima (puristus) | 12 t |
| Pituus työpöytä | 580 mm |
| Leveys työpöytä | 500 mm |
| Välinen etäisyys kehykset | 480 mm |
| Maksimi-isku männän varren | 100 mm |
| Tehontarve | 8 kW |
| Koneen korkeus | 2430 mm |
| Koneen pituus | 1400 mm |
| Koneen leveys | 1250 mm |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |












































