- UniMachines
- ›
- Hydrauliset puristimet
- ›
- H runko hydraulipuristimiin
- ›
- H runko hydraulipuristimiin NIAGARA
- ›
- H runko hydraulipuristimiin NIAGARA PD2-35-36-15
H runko hydraulisen puristimen NIAGARA PD2-35-36-15
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Yhdysvallat |
| alue | Illinois |
| Vuosimalli | 1981 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin voima (puristus) | 31.8 t |
| Pituus työpöytä | 914.4 mm |
| Leveys työpöytä | 381 mm |
| Suurin etäisyys pöydät | 336.6 mm |
| Maksimi-isku männän varren | 50.8 mm |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |













































