- UniMachines
- ›
- Hydrauliset puristimet
- ›
- H runko hydraulipuristimiin
- ›
- H runko hydraulipuristimiin MUELLER
- ›
- H runko hydraulipuristimiin MUELLER ZE 100-8.3.6
H runko hydraulisen puristimen MUELLER ZE 100-8.3.6
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Saksa |
| alue | Sachsen |
| Vuosimalli | 1966 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin voima (puristus) | 102 t |
| Pituus työpöytä | 900 mm |
| Leveys työpöytä | 800 mm |
| Suurin etäisyys pöydät | 850 mm |
| Välinen etäisyys kehykset | 710 mm |
| Maksimi-isku männän varren | 500 mm |
| Tehontarve | 15 kW |
| Koneen paino | 13 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |











































