- UniMachines
- ›
- Hydrauliset puristimet
- ›
- H runko hydraulipuristimiin
- ›
- H runko hydraulipuristimiin M N
- ›
- H runko hydraulipuristimiin M N 0326
H runko hydraulisen puristimen M N 0326
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Yhdysvallat |
| alue | Illinois |
| Vuosimalli | 1991 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin voima (puristus) | 68 t |
| Pituus työpöytä | 406.4 mm |
| Leveys työpöytä | 406.4 mm |
| Maksimi-isku männän varren | 304.8 mm |
| Suurin paine | 20.7 MPa |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |











































