- UniMachines
- ›
- Hydrauliset puristimet
- ›
- H runko hydraulipuristimiin
- ›
- H runko hydraulipuristimiin CIM TEK
- ›
- H runko hydraulipuristimiin CIM TEK HP 7000
H runko hydraulisen puristimen CIM TEK HP 7000
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Yhdysvallat |
| alue | Georgia |
| Vuosimalli | 1981 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Varaston numero | 10246 |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin voima (puristus) | 6350.3 t |
| Suurin voima (paluu) | 146.1 t |
| Pituus työpöytä | 6499.9 mm |
| Leveys työpöytä | 3200.4 mm |
| Suurin etäisyys pöydät | 3299.5 mm |
| Maksimi-isku männän varren | 1501.1 mm |
| Nopeus männänvarren (ilman kuormaa) | 104.9 mm/s |
| Nopeus männänvarren (painamalla) | 7.3 mm/s |
| Nopeus männänvarren (paluu) | 189 mm/s |
| Öljysäiliön tilavuus | 6499.6 l |
| Koneen korkeus | 12547.6 mm |
| Koneen pituus | 8600.4 mm |
| Koneen leveys | 3599.2 mm |
| Koneen paino | 533.4 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |














































