- UniMachines
- ›
- Hydrauliset puristimet
- ›
- H runko hydraulipuristimiin
- ›
- H runko hydraulipuristimiin П313
- ›
- H runko hydraulipuristimiin П313 П313
H runko hydraulisen puristimen П313 П313
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Ukraina |
| alue | Кіровоградська область |
| Vuosimalli | 1981 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin voima (puristus) | 250 t |
| Pituus työpöytä | 1530 mm |
| Leveys työpöytä | 1400 mm |
| Maksimi-isku männän varren | 600 mm |
| Tehontarve | 40 kW |
| Koneen paino | 27.8 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |









































