Gear muotoiluun kone LORENZ LS 150 - (SDP)
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Saksa |
| alue | Baden-Württemberg |
| Vuosimalli | 1980 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Maksimaalinen moduuli | 3 mm |
| Vähäinen moduuli | 0.5 mm |
| Suurin halkaisija hammaspyörän (ulkoinen vaihde pyörä) | 150 mm |
| Halkaisija pöydän | 250 mm |
| Vähimmäismäärä aivohalvauksia liukusäädintä per minuutti | 450 1/min |
| Enimmäismäärä aivohalvauksia liukusäädintä per minuutti | 2500 1/min |
| Kitasyvyys (etäisyys kehyksen tasoon teräkiinnikkeeseen) | 250 mm |
| Yhteensä tehontarve | 10 kW |
| Koneen paino | 6 t |
Laitteet | |
|---|---|
| Nestejäähdytys | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)







































