- UniMachines
- ›
- Mekaaniset puristimet
- ›
- Epäkeskopuristimet
- ›
- Epäkeskopuristimet SCHULER
- ›
- Epäkeskopuristimet SCHULER 63/250
Epäkeskopuristintuotantolinja SCHULER 63/250
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Saksa |
| alue | Nordrhein-Westfalen |
| Vuosimalli | 1972 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin voima (puristus) | 63 t |
| Alapuolen pituus työpöytä | 710 mm |
| Pohjan leveydestä työpöytä | 500 mm |
| Kitasyvyys (etäisyys kehyksen liukusäädintä akseli) | 250 mm |
| Minimipituus liukusäädintä aivohalvaus | 8 mm |
| Pisin liukusäädintä aivohalvaus | 150 mm |
| Säätö liukusäädintä | 63 mm |
| Halkaisija reiän työpöytä | 350 mm |
| Halkaisija reiän hela levy | 500 mm |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |









































