- UniMachines
- ›
- Mekaaniset puristimet
- ›
- Epäkeskopuristimet
- ›
- Epäkeskopuristimet PRESSIX
- ›
- Epäkeskopuristimet PRESSIX 50 CNR 4
Epäkeskopuristintuotantolinja PRESSIX 50 CNR 4
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Italia |
| alue | Milano |
| Vuosimalli | 1994 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin voima (puristus) | 50 t |
| Alapuolen pituus työpöytä | 770 mm |
| Pohjan leveydestä työpöytä | 530 mm |
| Enimmäismäärä iskua minuutissa (ruumiillista työtä) | 90 1/min |
| Minimipituus liukusäädintä aivohalvaus | 8 mm |
| Pisin liukusäädintä aivohalvaus | 100 mm |
| Säätö liukusäädintä | 70 mm |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |









































