- UniMachines
- ›
- Mekaaniset puristimet
- ›
- Epäkeskopuristimet
- ›
- Epäkeskopuristimet KAISER
- ›
- Epäkeskopuristimet KAISER KP 35
Epäkeskopuristintuotantolinja KAISER KP 35
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Saksa |
| alue | Baden-Württemberg |
| Vuosimalli | 1986 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Lataa | Myyjä järjestää lastaus - sisältyvät hintaan koneen |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Kone unplugged |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin voima (puristus) | 35 t |
| Alapuolen pituus työpöytä | 410 mm |
| Pohjan leveydestä työpöytä | 410 mm |
| Enimmäismäärä iskua minuutissa (ruumiillista työtä) | 60 1/min |
| Enimmäismäärä iskua minuutissa (automaattinen työ) | 300 1/min |
| Minimipituus liukusäädintä aivohalvaus | 6 mm |
| Pisin liukusäädintä aivohalvaus | 50 mm |
| Säätö liukusäädintä | 50 mm |
| Suurin etäisyys pöydän ja liukusäädintä (alempaan asemaan liukusäädintä) | 250 mm |
| Välinen etäisyys kehykset | 430 mm |
| Koneen paino | 2.4 t |
Laitteet | |
|---|---|
| Tekninen dokumentaatio | |
















































