- UniMachines
- ›
- Mekaaniset puristimet
- ›
- Epäkeskopuristimet
- ›
- Epäkeskopuristimet IWK
- ›
- Epäkeskopuristimet IWK PEKRDS 160
Epäkeskopuristintuotantolinja IWK PEKRDS 160
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Puola |
| alue | Dolnośląskie |
| Vuosimalli | 1973 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Oikein hyvä |
| Lataa | Myyjä järjestää lastaus - sisältyvät hintaan koneen |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin voima (puristus) | 160 t |
| Alapuolen pituus työpöytä | 1200 mm |
| Pohjan leveydestä työpöytä | 800 mm |
| Enimmäismäärä iskua minuutissa (ruumiillista työtä) | 60 1/min |
| Minimipituus liukusäädintä aivohalvaus | 20 mm |
| Säätö liukusäädintä | 130 mm |
| Suurin etäisyys pöydän ja liukusäädintä (alempaan asemaan liukusäädintä) | 450 mm |
Laitteet | |
|---|---|
| Keskusvoitelu | |
| Valaistus | |
| Tekninen dokumentaatio | |














































