- UniMachines
- ›
- CNC-jyrsinkoneet ja työstökeskukset
- ›
- CNC vaaka työstökeskukset
- ›
- CNC vaaka työstökeskukset OKK
- ›
- CNC vaaka työstökeskukset OKK HM 40
CNC vaaka työstökeskus OKK HM 40
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Yhdysvallat |
| alue | Florida |
| Vuosimalli | 1997 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pituus työpöytä | 398.8 mm |
| Leveys työpöytä | 398.8 mm |
| Power of karakäytöllä | 22.4 kW |
| Useita työkaluja makasiinissa | 50 kpl |
| Poran pituus X-akselilla (mekaaninen rehu) | 571.5 mm |
| Poran pituus Y-akselilla (mekaaninen rehu) | 510 mm |
| Poran pituus Z-akselin (mekaaninen rehu) | 558.8 mm |
Laitteet | |
|---|---|
| OKK NEOMATIC | |
| Nestejäähdytys | |









































