- UniMachines
- ›
- CNC-jyrsinkoneet ja työstökeskukset
- ›
- CNC vaaka työstökeskukset
- ›
- CNC vaaka työstökeskukset HAAS
- ›
- CNC vaaka työstökeskukset HAAS EC-400 PP
CNC vaaka työstökeskus HAAS EC-400 PP
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Yhdysvallat |
| alue | Pennsylvania |
| Vuosimalli | 2008 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Varaston numero | JV-20299IP |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pituus työpöytä | 400.1 mm |
| Leveys työpöytä | 400.1 mm |
| Power of karakäytöllä | 29.8 kW |
| Useita työkaluja makasiinissa | 70 kpl |
| Suurin pyörimisnopeutta karan | 12000 1/min |
| Poran pituus X-akselilla (mekaaninen rehu) | 508 mm |
| Poran pituus Y-akselilla (mekaaninen rehu) | 508 mm |
| Poran pituus Z-akselin (mekaaninen rehu) | 508 mm |
Laitteet | |
|---|---|
| HAAS CNC CONTROL | |
| Kuormalavavaihtimella | |
| Nestejäähdytys | |









































