- UniMachines
- ›
- CNC-jyrsinkoneet ja työstökeskukset
- ›
- CNC vaaka työstökeskukset
- ›
- CNC vaaka työstökeskukset CELL CON
- ›
- CNC vaaka työstökeskukset CELL CON H-15 S
CNC vaaka työstökeskus CELL CON H-15 S
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Yhdysvallat |
| alue | Wisconsin |
| Vuosimalli | 1998 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Power of karakäytöllä | 11.2 kW |
| Useita työkaluja makasiinissa | 12 kpl |
| Suurin pyörimisnopeutta karan | 2000 1/min |
| Poran pituus X-akselilla (mekaaninen rehu) | 609.6 mm |
| Poran pituus Y-akselilla (mekaaninen rehu) | 635 mm |
| Poran pituus Z-akselin (mekaaninen rehu) | 457.2 mm |
| Suurin syöttönopeus X-akselilla | 333.2 mm/s |
| Suurin syöttönopeus Y-akselilla | 333.2 mm/s |
| Suurin syöttönopeus Z-akselilla | 333.2 mm/s |
| Koneen paino | 9979 t |
Laitteet | |
|---|---|
| FANUC 21-M | |

















































