- UniMachines
- ›
- CNC-jyrsinkoneet ja työstökeskukset
- ›
- CNC-työstökeskukset
- ›
- CNC-työstökeskukset MIKRON-HAAS
- ›
- CNC-työstökeskukset MIKRON-HAAS VCE 750
CNC-työstökeskus MIKRON-HAAS VCE 750
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Puola |
| alue | Dolnośląskie |
| Vuosimalli | 2001 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pituus työpöytä | 915 mm |
| Leveys työpöytä | 355 mm |
| Useita työkaluja makasiinissa | 20 kpl |
| Suurin pyörimisnopeutta pystykaraiset | 7500 1/min |
| Poran pituus X-akselilla (mekaaninen rehu) | 762 mm |
| Poran pituus Y-akselilla (mekaaninen rehu) | 406 mm |
| Poran pituus Z-akselin (mekaaninen rehu) | 508 mm |
| Yhteensä tehontarve | 11 kW |
Laitteet | |
|---|---|
| Tekninen dokumentaatio | |













































