- UniMachines
- ›
- CNC-jyrsinkoneet ja työstökeskukset
- ›
- CNC-työstökeskukset
- ›
- CNC-työstökeskukset DMG MORI
- ›
- CNC-työstökeskukset DMG MORI DMU 100P DUOBLOCK
CNC-työstökeskus DMG MORI DMU 100P DUOBLOCK
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Venäjä |
| alue | Приморский край |
| Vuosimalli | 2011 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Oikein hyvä |
| Lataa | Myyjä järjestää lastaus - maksaa erikseen |
| Liikenne | Myyjä järjestää kuljetuksen lisämaksua |
| Tila | Kone unplugged |
| Varaston numero | 16288 |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pituus työpöytä | 1100 mm |
| Leveys työpöytä | 900 mm |
| Suurin pöytä kuormitus (tasaisesti jaettuna) | 2200 kg |
| Power of karakäytöllä | 35 kW |
| Määrä CNC-akselit | 5 kpl |
| Poran pituus X-akselilla (mekaaninen rehu) | 1000 mm |
| Poran pituus Y-akselilla (mekaaninen rehu) | 1250 mm |
| Poran pituus Z-akselin (mekaaninen rehu) | 1000 mm |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |









































