CNC-sorvi YCM NT 2000 SY
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Tšekki |
| alue | Jihomoravský kraj |
| Vuosimalli | 2015 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Lataa | Ostaja järjestää lastaus omalla kustannuksellaan |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
| Varaston numero | 7447 |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin sorvauspituus (Z-akseli) | 519 mm |
| Sorvaushalkaisija yli vuode (max) | 350 mm |
| Halkaisija kierrinkanavan | 52 mm |
| Kokonaismäärä työkaluja tornin | 12 kpl |
| Paino sorvin | 7.6 t |
Laitteet | |
|---|---|
| FANUC TXP-200FB | |











































