CNC-sorvi YCM GT 250MA
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Tšekki |
| Vuosimalli | 2012 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Oikein hyvä |
| Lataa | Ostaja järjestää lastaus omalla kustannuksellaan |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin sorvauspituus (Z-akseli) | 560 mm |
| Sorvaushalkaisija yli vuode (max) | 550 mm |
| Suurin syöttönopeus X-akselilla | 20 m/min |
| Suurin syöttönopeus Z-akselilla | 24 m/min |
| Halkaisija kierrinkanavan | 52 mm |
| Suurin pyörimisnopeutta Pääkaran | 5000 1/min |
| Määrä työkalun torneineen | 1 kpl |
| Kokonaismäärä työkaluja tornin | 12 kpl |
| Määrä ajaa työkaluja tornin | 12 kpl |
| Määrä CNC-akselit | 3 kpl |
Laitteet | |
|---|---|
| FANUC Fanuc TXP-200FA | |
| Pyörien elektroninen Käsikäyttökahva | |
| Tankosyöttölaitteella | |
| Mittapää työkaluille | |
| Chip Transporter | |
| C-akselin synkroninen | |
| Driven Työkalut | |
| Karan läpi jäähdytysneste | |
| Pneumaattinen istukka | |
| Nestejäähdytys | |
| Vibroisolators | |
| Tekninen dokumentaatio | |
| CE | |



















































