CNC-sorvi VEB DP 1250
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Tšekki |
| alue | Jihomoravský kraj |
| Vuosimalli | 1989 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Lataa | Ostaja järjestää lastaus omalla kustannuksellaan |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
| Varaston numero | 6211 |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Sorvaushalkaisija yli vuode (max) | 1250 mm |
| Minimi pyörimisnopeutta Pääkaran | 4 1/min |
| Suurin pyörimisnopeutta Pääkaran | 180 1/min |
| Työkappaleen paino keskusten välille (max) | 800 kg |
| Yhteensä tehontarve | 18.5 kW |
| Pituus sorvin | 3600 mm |
| Leveys sorvin | 1900 mm |
| Korkeus sorvin | 1800 mm |
| Paino sorvin | 5.5 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |


























































