- UniMachines
- ›
- CNC sorvit ja sorvauskeskukset
- ›
- CNC-sorvi
- ›
- CNC-sorvi OKUMA
- ›
- CNC-sorvi OKUMA LU 400/2ST
CNC-sorvi OKUMA LU 400/2ST
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Tšekki |
| alue | Jihomoravský kraj |
| Vuosimalli | 2009 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Lataa | Ostaja järjestää lastaus omalla kustannuksellaan |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
| Varaston numero | 6698 |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin sorvauspituus (Z-akseli) | 650 mm |
| Sorvaushalkaisija yli vuode (max) | 420 mm |
| Suurin matkailu pituus X-akselin | 298 mm |
| Minimi pyörimisnopeutta Pääkaran | 45 1/min |
| Suurin pyörimisnopeutta Pääkaran | 3800 1/min |
| Työkappaleen paino keskusten välille (max) | 600 kg |
| Pituus sorvin | 3480 mm |
| Leveys sorvin | 2160 mm |
| Korkeus sorvin | 2185 mm |
| Paino sorvin | 8982 t |
Laitteet | |
|---|---|
| Okuma OSP-P200LA | |


















































