CNC-sorvi OKUMA LB 9
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Saksa |
| Vuosimalli | 1988 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Lataa | Myyjä järjestää lastaus - maksaa erikseen |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
| Varaston numero | 070323 |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin sorvauspituus (Z-akseli) | 220 mm |
| Sorvaushalkaisija yli vuode (max) | 150 mm |
| Maksimiteho Pääkaran | 5.5 kW |
| Halkaisija kierrinkanavan | 42 mm |
| Minimi pyörimisnopeutta Pääkaran | 150 1/min |
| Suurin pyörimisnopeutta Pääkaran | 5000 1/min |
| Kokonaismäärä työkaluja tornin | 8 kpl |
| Yhteensä tehontarve | 19 kW |
Laitteet | |
|---|---|
| OSP OSP 500 L | |
| Chip Transporter | |










































