- UniMachines
- ›
- CNC sorvit ja sorvauskeskukset
- ›
- CNC-sorvi
- ›
- CNC-sorvi MURATEC
- ›
- CNC-sorvi MURATEC MW 20 G
CNC-sorvi MURATEC MW 20 G
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Alankomaat |
| alue | Noord-Brabant |
| Vuosimalli | 2004 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Lataa | Myyjä järjestää lastaus - sisältyvät hintaan koneen |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Varaston numero | V2131 |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin sorvauspituus (Z-akseli) | 170 mm |
| Suurin matkailu pituus X-akselin | 190 mm |
| Maksimiteho Pääkaran | 22 kW |
| Minimi pyörimisnopeutta Pääkaran | 24 1/min |
| Suurin pyörimisnopeutta Pääkaran | 2400 1/min |
| Pituus sorvin | 4840 mm |
| Leveys sorvin | 2740 mm |
| Korkeus sorvin | 2400 mm |
| Paino sorvin | 7.2 t |
Laitteet | |
|---|---|
| Fanuc 16T | |













































