- UniMachines
- ›
- CNC sorvit ja sorvauskeskukset
- ›
- CNC-sorvi
- ›
- CNC-sorvi MURATEC
- ›
- CNC-sorvi MURATEC MW 120G
CNC-sorvi MURATEC MW 120G
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Tšekki |
| alue | Jihomoravský kraj |
| Vuosimalli | 2005 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Lataa | Ostaja järjestää lastaus omalla kustannuksellaan |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
| Varaston numero | 5003 |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin sorvauspituus (Z-akseli) | 145 mm |
| Sorvaushalkaisija yli vuode (max) | 240 mm |
| Maksimiteho Pääkaran | 11 kW |
| Minimi pyörimisnopeutta Pääkaran | 45 1/min |
| Suurin pyörimisnopeutta Pääkaran | 4500 1/min |
| Pituus sorvin | 1760 mm |
| Leveys sorvin | 1900 mm |
| Korkeus sorvin | 2500 mm |
| Paino sorvin | 4.4 t |
Laitteet | |
|---|---|
| MURATEC FANUC PMC | |









































