- UniMachines
- ›
- CNC sorvit ja sorvauskeskukset
- ›
- CNC-sorvi
- ›
- CNC-sorvi MIKRON
- ›
- CNC-sorvi MIKRON VCE 600 Pro
CNC-sorvi MIKRON VCE 600 Pro
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Puola |
| alue | Małopolskie |
| Vuosimalli | 2003 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Oikein hyvä |
| Lataa | Myyjä järjestää lastaus - sisältyvät hintaan koneen |
| Maksu | Saantihetken |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin sorvauspituus (Z-akseli) | 540 mm |
| Suurin matkailu pituus X-akselin | 600 mm |
| Suurin syöttönopeus X-akselilla | 40 m/min |
| Suurin syöttönopeus Z-akselilla | 40 m/min |
| Maksimiteho Pääkaran | 10000 kW |
| Kokonaismäärä työkaluja tornin | 24 kpl |
Laitteet | |
|---|---|
| HeidenhaiN Heidenhain iTNC 62 | |









































