- UniMachines
- ›
- CNC sorvit ja sorvauskeskukset
- ›
- CNC-sorvi
- ›
- CNC-sorvi MAZAK
- ›
- CNC-sorvi MAZAK Quick Turn 6T
CNC-sorvi MAZAK Quick Turn 6T
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Tšekki |
| alue | Jihomoravský kraj |
| Vuosimalli | 1998 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Lataa | Ostaja järjestää lastaus omalla kustannuksellaan |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin sorvauspituus (Z-akseli) | 200 mm |
| Suurin matkailu pituus X-akselin | 80 mm |
| Maksimiteho Pääkaran | 6 kW |
| Halkaisija kierrinkanavan | 130 mm |
| Suurin pyörimisnopeutta Pääkaran | 7000 1/min |
| Pituus sorvin | 1710 mm |
| Leveys sorvin | 1345 mm |
| Korkeus sorvin | 1600 mm |
| Paino sorvin | 1.8 t |
Laitteet | |
|---|---|
| Tankosyöttölaitteella | |
















































