- UniMachines
- ›
- CNC sorvit ja sorvauskeskukset
- ›
- CNC-sorvi
- ›
- CNC-sorvi MAZAK
- ›
- CNC-sorvi MAZAK QTN 200-II
CNC-sorvi MAZAK QTN 200-II
| Nettohinta | Kysyä› |
| Yrityksen nimi |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Osoite | Transito 21 |
| Kaupunki | Babberich |
| Postinumero | 6909 DA |
| alue | Gelderland |
| maa | Alankomaat |
| Puhelin | +31 316247123 |
| Luokka | CNC sorvit ja sorvauskeskukset MAZAK › |
| Valmistaja | MAZAK › |
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Alankomaat |
| alue | Gelderland |
| Vuosimalli | 2007 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Varaston numero | 9481 |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin sorvauspituus (Z-akseli) | 535 mm |
| Sorvaushalkaisija yli vuode (max) | 610 mm |
| Halkaisija kierrinkanavan | 65 mm |
| Pituus sorvin | 2900 mm |
| Leveys sorvin | 2300 mm |
| Korkeus sorvin | 1900 mm |
| Paino sorvin | 4.4 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |










































