- UniMachines
- ›
- CNC sorvit ja sorvauskeskukset
- ›
- CNC-sorvi
- ›
- CNC-sorvi MAZAK
- ›
- CNC-sorvi MAZAK MULTIPLEX 6200-II
CNC-sorvi MAZAK MULTIPLEX 6200-II
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Tšekki |
| alue | Jihomoravský kraj |
| Vuosimalli | 2015 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Sorvaushalkaisija yli vuode (max) | 320 mm |
| Halkaisija kierrinkanavan | 51 mm |
| Minimi pyörimisnopeutta Pääkaran | 1 1/min |
| Suurin pyörimisnopeutta Pääkaran | 5000 1/min |
| Pituus sorvin | 3570 mm |
| Leveys sorvin | 1795 mm |
| Korkeus sorvin | 2090 mm |
| Paino sorvin | 7.9 t |
Laitteet | |
|---|---|
| Mazatrol MATRIX 2 | |


















































