CNC-sorvi MAS SP 280 Y
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Tšekki |
| alue | Jihomoravský kraj |
| Vuosimalli | 2018 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Lataa | Ostaja järjestää lastaus omalla kustannuksellaan |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
| Varaston numero | 7986 |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin sorvauspituus (Z-akseli) | 640 mm |
| Sorvaushalkaisija yli vuode (max) | 570 mm |
| Sorvaushalkaisija yli poikittaisluisti (max) | 280 mm |
| Suurin matkailu pituus X-akselin | 245 mm |
| Suurin pyörimisnopeutta Pääkaran | 4700 1/min |
| Pituus sorvin | 3875 mm |
| Leveys sorvin | 2122 mm |
| Korkeus sorvin | 2345 mm |
| Paino sorvin | 7.7 t |
Laitteet | |
|---|---|
| FANUC Series Oi-TD | |
| Chip Transporter | |
| Driven Työkalut | |
| Tekninen dokumentaatio | |
















































