CNC-sorvi MAS SP 180 SY
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Tšekki |
| alue | Jihomoravský kraj |
| Vuosimalli | 2017 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Lataa | Ostaja järjestää lastaus omalla kustannuksellaan |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
| Varaston numero | 4693 |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin sorvauspituus (Z-akseli) | 300 mm |
| Sorvaushalkaisija yli vuode (max) | 530 mm |
| Sorvaushalkaisija yli poikittaisluisti (max) | 180 mm |
| Määrä karat | 2 kpl |
| Halkaisija kierrinkanavan | 43 mm |
| Suurin pyörimisnopeutta Pääkaran | 6000 1/min |
| Määrä työkalun torneineen | 1 kpl |
| Kokonaismäärä työkaluja tornin | 12 kpl |
| Määrä ajaa työkaluja tornin | 12 kpl |
| Pituus sorvin | 3875 mm |
| Leveys sorvin | 2122 mm |
| Korkeus sorvin | 2345 mm |
| Paino sorvin | 7.7 t |
Laitteet | |
|---|---|
| SIEMENS 840D | |


















































