CNC-sorvi INDEX ABC 60
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Tšekki |
| alue | Jihomoravský kraj |
| Vuosimalli | 2001 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Myyjä järjestää kuljetuksen lisämaksua |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
| Varaston numero | 3133 |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin sorvauspituus (Z-akseli) | 280 mm |
| Sorvaushalkaisija yli poikittaisluisti (max) | 90 mm |
| Suurin syöttönopeus X-akselilla | 24 m/min |
| Halkaisija kierrinkanavan | 80 mm |
| Pituus sorvin | 2400 mm |
| Leveys sorvin | 1750 mm |
| Korkeus sorvin | 1010 mm |
| Paino sorvin | 2.5 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |



















































